• Urządzenia

  Cala – sterowniki pokojowe i przyciski KNX

  Inteligentne jednostki sterujące dla systemu automatyki budynkowej KNX tak łatwe w instalacji jak włącznik światła? Jest to możliwe dzięki serii Cala KNX firmy Elsner Elektronik. Sterowniki pokojowe, czujniki i przyciski dopasowane do serii przełączników zainstalowanych w budynku. Komponenty są dostępne dla systemów ramek w standardzie 55×55 mm powszechnych na rynku europejskim. Urządzenia serii Cala dostępne są w kolorze białym i czarnym i pasują do wzorów ramek wielu producentów. Wszystkie urządzenia Cala, od wyświetlaczy dotykowych po przełączniki, łączy elegancka i przyjazna szklana powierzchnia. W systemie KNX programowalne szklane przyciski zastępują konwencjonalne włączniki światła i podwójne przełączniki do ruchomych rolet. Przyciski mogą być również używane do wywoływania scen i ustawiania innych poleceń KNX. Diody LED w przyciskach zapewniają…

  Możliwość komentowania Cala – sterowniki pokojowe i przyciski KNX została wyłączona
 • Urządzenia

  NVITE – czytnik do bezdotykowej identyfikacji kierowcy

  Firma Nedap zaanonsowała wypuszczenie na rynek nowego czytnika NVITE do bezdotykowej identyfikacji kierowcy. NVITE obsługuje odczyt szerokiej gamy technologii uwierzytelniania, takich jak karty inteligentne, karty zbliżeniowe i kody QR. Wbudowane moduły Bluetooth Low Energy (BLE) i Near Field Communication (NFC) umożliwiają bezpieczną komunikację z aplikacjami smartfonów rożnych firm. NVITE to najnowocześniejszy czytnik Nedap, który obsługuje mieszane grupy użytkowników, takie jak personel, najemcy i goście, w aplikacjach parkingowych i kontroli dostępu.

  Możliwość komentowania NVITE – czytnik do bezdotykowej identyfikacji kierowcy została wyłączona
 • Wydarzenia

  Koronawirus (COVID-19)

  W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, wpisując się w ogólnopolskie działąnia, mające na celu zminimalizowanie ryzyka, zmodyfikowalismy swój sposób pracy i część pracowników pracuje zdalnie. W przypadku problemów z dodzwonieniem się na numery telefonów stacjonarnych prosimy o kontakt mailowy pod adres: aptom@aptom.pl. Dostawy i usługi będą realizowane, w miarę możliwości, w normalnym trybie.

  Możliwość komentowania Koronawirus (COVID-19) została wyłączona
 • W sieci

  Polska strona o systemie automatyki budynkowej COMEXIO

  Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej o systemie automatyki budynkowej COMEXIO. Można ją znaleźć pod adresem: www.inteligentny-e-dom.pl. Oprócz informacji technicznych, na stronie istnieje możliwość zapisania się na szkolenie z zakresu programowania systemu inteligentnego domu opartego na miniserwerze COMEXIO.

  Możliwość komentowania Polska strona o systemie automatyki budynkowej COMEXIO została wyłączona

APTOM