Inner Range

Zintegrowane systemy sygnalizacji włamania i napadu, kontroli dostępu i sterowania windami, z systemami dozoru wizyjnego, automatyki inteligentnego budynku, interkomami, depozytorami kluczy oraz z automatycznym rozpoznawaniem tablic rejestracyjnych.

 

Integriti firmy Inner Range jest zintegrowanym, w pełni skalowalnym systemem zarządzania bezpieczeństwem. Może być stosowany zarówno w małych, pojedynczych budynkach, jak i w kompleksach dużych, rozproszonych budowli. Nie bez przyczyny o produktach australijskiej firmy Inner Range pisze się, że są to „systemy zabezpieczenia domu, apartamentowca, banku, biurowca, osiedla lub globalnej korporacji. I to na bazie tego samego sprzętu!” Fabrycznie przygotowane interfejsy do integracji z systemami dozoru wizyjnego, sterownikami wind różnych producentów, systemami automatyki budynkowej, depozytorami kluczy, systemami rozpoznawania tablic rejestracyjnych i wieloma innymi pozwalają użytkownikowi na zarządzanie bezpieczeństwem z jednego, wygodnego pulpitu. Urządzenia spełniają wymogi stawiane przez polskie i europejskie normy dla systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) oraz kontroli dostępu (SKD) - m.in. dla systemów realizowanych w 3. stopniu zabezpieczenia wg. PN-EN 50131-1.

 

Aplikacje Apple i Android

Mobilne Aplikacje Integriti to zdalny dostęp oraz obsługa zintegrowanych systemów zabezpieczeń. Poprzez dotknięcie palcem zyskujemy bezpośrednią kontrolę nad systemem niezależnie od tego gdzie jesteśmy!

Słowa kluczowe
back_to_top