Intesis

 

Hiszpańska firma Intesis jest producentem modułów komunikacyjnych i interfejsów pozwalających na wymianę informacji między urządzeniami wyposażonymi w odmienne standardy komunikacyjne. Interfejsy firmy Intesis są przeznaczone do stosowania w systemach automatyki obsługujących inteligentny budynek, dom, biuro czy mieszkanie.

Firma Intesis jest właścicielem marki Houseinhand. Houseinhand służy do zdalnego sterowania systemami inteligentnego budynku oraz multimediami za pomocą aplikacji na iPadiPhone lub iPod Touch, dostępnych również w języku polskim. Z systemami KNX komunikuje się za pomocą IP Routera KNX, natomiast z systemami AV za pomocą modułu nadajnika podczerwieni IR Trans lub urządzenia sterującego sprzętem AV firmy Global Caché. Na ekranie pada lub smartfona można oglądać obraz transmitowany z kamer IP firm Axis i Mobotix. Można też zdalnie sterować systemem domofonowym DCS / TKM firmy Jung, lub dowolnym systemem domofonowym KNX, powiązanym z kamerami IP firm Axis i Mobotix. Więcej informacji na stronie www.ipiloty.pl oraz w e-sklepie.

Interfejsy firmy Intesis pozwalają na integrację urządzeń pracujących w różnych standardach: KNX (EIB), ModbusBacNetLonWorksEnOceanM-busDALIASCII (RS232 i RS485) i innych.

Umożliwiają również dwukierunkową wymianę informacji z klimatyzatorami i systemami klimatyzacyjnymi firm: DaikinSamsungMitsubishi ElectricLGPanasonicToshibaFujitsu-General.

Wszystkie dostępne produkty firmy Intesis są opisane na stronie www-automatyka-knx.pl. Dostępne tam są także dokładne parametry techniczne, zdjęcia oraz karty katalogowe, instrukcje i inne materiały udostępnione przez producenta.

 

Słowa kluczowe
back_to_top