POLITEC

Włoska firma Politec Srl jest producentem urządzeń zewnętrznej ochrony obwodowej, peryferyjnej i obrysowej obiektów.  Oferowane aktywne bariery podczerwieni nadają się zarówno do skutecznego zabezpieczenia domów jednorodzinnych, małych biur, jak i dla poważnej ochrony terenów przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej, więzień, szkół, parkingów oraz innych dużych i wymagających obiektów. Politec posiada w swojej ofercie produkty serii:

Parvis - estetyczne bariery podczerwieni o wyglądzie stacjonarnych lamp oświetleniowych. Kolumny barier wyposażone w nadajniki i odbiorniki ukryte w słupach lamp.

Sandor - do ochrony obrysowej dużych powierzchni szklanych, okien, witryn i tarasów.

Sadrin - dyskretnie zabezpieczenia okien, drzwi oraz innych otworów w budynku. Występują w wersjach z zasilaniem z baterii wewnętrznej (Sadrin WSI) lub z akumulatora (Sadrin WSE).

Mana – kierowana dla dużych obiektów wysokiej ochrony. Dla detekcji intruza bariery wykorzystują wiązki podczerwieni (Mana IR) lub mikrofale (Mana MV) lub jednocześnie (Mana DT) dla bardzo wysokiej ochrony mienia.

Ales – minibariery podczerwieni z pojedynczą optyką: jedna kolumna nadajnika Tx i jedna kolumna odbiornika Rx.

NAT Sensor - mały, kompaktowy czujnik NAT SENSOR doskonale nadaje się do ochrony otworów takich jak okna i drzwi. Czujnik umieszcza się w górnym rogu okna lub drzwi pionowo lub poziomo. Cechy mechaniczne, elektroniczne, techniczne i konstrukcyjne oraz zasięg i wysoki stopień ochrony IP65 i użycie odpowiednich akcesoriów czyni czujnik NAT SENSOR idealnym do ochrony zewnętrznej otworów okiennych i drzwiowych). Połączenie czujników podczerwieni (infra red) z autokompensacją termiczną , oraz mikrofalami z systemem antymaskingu sprawia, że system jest niezawodny, dobrze zabezpieczony przed sabotażem oraz odporny na fałszywe alarmy nawet w warunkach krytycznych.

Aktywne bariery podczerwieni Politec wraz z danymi technicznymi są opisane w materiałach: Katalog oraz Lista produktów do pobrania, a także w e-sklepie.

Katalog POLITEC do pobrania: Katalog Politec 2013

 

Słowa kluczowe
back_to_top