LonWorks

APTOM System

Firma APTOM System zajmuje się dystrybucją urządzeń przeznaczonych dla inteligentnego budynku, domu i mieszkania oraz urządzeniami do systemów kontroli dostępu i systemów zabezpieczeń.

Nasza oferta przeznaczona do systemów automatyki obejmuje urządzenia pracujące w standardzie KNX – EIB, Loxbus, 1-wire, EnOcean (radiowe bez baterii), Eldat (radiowe zasilane z baterii) oraz interfejsy komunikacyjne KNX, LonWorks, Modbus, BacNet, EnOcean, RS232, RS485, USB - przeznaczone do komunikacji pomiędzy systemami (m.in. systemami klimatyzacji asystemami inteligentnego budynku). Oprócz urządzeń do automatyki budynkowej w ofercie znajduje się system zarządzania inteligentnym domem Houseinhand, wykorzystujący iPad, iPod Touch i iPhone, do integracji systemu automatyki ze sprzętem audio-video.

Przejdź do sklepu

 

Oferta urządzeń do systemów kontroli dostępu obejmuje czytniki i karty (m.in. urządzenia do odczytu z dużej odległości, stosowane do otwierania pojazdom bram lub szlabanów).

Do systemów zabezpieczeń proponujemy różnego typu bariery podczerwieni, bariery mikrofalowe oraz bariery dualne, a także kamery z podglądem na telefonie komórkowym (za pośrednictwem UMTS).

Oferowane urządzenia są dostępne w naszych sklepach internetowych: http://www.automatyka-knx.pl/, http://www.czytniki-rfid.pl/, http://www.czujki-alarmowe.pl/.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupów!

W przypadku pytań dotyczących funkcjonowania sklepu i statusu zamówień prosimy o kontakt:
Tel.: +48 22 649 95 84 lub e-mail: aptom@aptom.pl.

 

*Nazwy przedstawione w celach informacyjnych mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi producentów / posiadaczy praw

Słowa kluczowe
back_to_top